fashion-605508_1280Hodně žen se potýká s problémem, kterým je volba správné obuvi k sukním, či šatům. A přitom značek i výrobců bot stále přibývá, tudíž by to neměl být tak velký problém. I přesto si hodně žen stále neví rady s tím, jaké boty zvolit k šatům.

Moderní obuv

Právě proto Vám poradíme, jaké boty k šatům vybrat. Ideální volbou jsou boty v tělové barvě, jelikož se skvělé hodí opravdu pro každou stylizaci. Nezáleží na tom, jestli to budou vysoké kozačky, nebo lodičky na vysokém podpatku, protože tělová barva se hodí ke všemu a vždy vypadá skvěle. Dalším oblíbeným typem bot jsou open toe – otevřená špička, zejména v letních měsících jsou velmi často vyhledávanou obuvi. Nejdůležitější ale je, aby byly boty pro nás pohodlné.

Boty na podpatku

Jsou velmi oblíbeným typem bot a také nejčastější volbou, jelikož pokud sáhneme po botech na podpatku každá naše stylizae bude vypadat hned lépe. Také naše nohy vypadají lépe, podpatek totiž nohy opticky prodlouží a my se tak cítime sebevědomě a sexy. Proto neztrácejme čas a prohlédněme si kolekce a nabídky, které jsou velmi trendy a jdou s módou, a jistě si vyberete ty neúžasnější boty pro Vás.